Guangdong Shenpu Technology Co., Ltd.

Guangdong Shenpu Technology Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa Haberler

Tek kullanımlık tıbbi koruyucu giysi, doktorların COVID-19 virüsüyle savaşması için son engeldir

İşbirliğine inanıyorum ve işinizden ve kaliteli ürünlerinizden çok memnunuz. Ayrıca seninle iş yapmaktan onur duyuyoruz.

—— Massimo

Sevgili Candy, iyi iş yaptığını biliyorum. Saygılarımla, Benny.

—— Benny

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Tek kullanımlık tıbbi koruyucu giysi, doktorların COVID-19 virüsüyle savaşması için son engeldir
hakkında en son şirket haberleri Tek kullanımlık tıbbi koruyucu giysi, doktorların COVID-19 virüsüyle savaşması için son engeldir

Ani salgınlar dünyayı süpürdü ve tüm dünyada bir savunma savaşı başladı.Tıbbi koruyucu giysi, beyaz meleklerin COVID-19 virüsüyle savaşmaları için son engeldir.

 

Şu anda, tıbbi tek kullanımlık koruyucu giysinin uyduğu standart 1 Mart 2010 tarihinde Çin Ulusal Standartlar İdaresi tarafından ve uygulanan tıbbi tek kullanımlık koruyucu giysilere yönelik teknik gereklilikler belirtilmiştir: GB19082-2009. daha spunbond dokunmamış kumaş, spunlace dokunmamış kumaş, SMS kompozit dokunmamış kumaş, flaş yöntemi dokunmamış kumaş, vb, hangi daha iyi koruma.

hakkında en son şirket haberleri Tek kullanımlık tıbbi koruyucu giysi, doktorların COVID-19 virüsüyle savaşması için son engeldir  0(Şekil 1)

Malzemenin kendisine ek olarak, mükemmel bir tıbbi koruyucu giysi de aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır:

1. Koruma performansı

Koruma, özellikle sıvı bariyeri, mikrobiyal bariyer ve partikül madde bariyeri dahil olmak üzere tıbbi koruyucu giysiler için en önemli performans gereksinimidir.Tıbbi tek kullanımlık koruyucu giysi, çapraz enfeksiyonu önlemek için kullanımdan hemen sonra atılmalıdır.

hakkında en son şirket haberleri Tek kullanımlık tıbbi koruyucu giysi, doktorların COVID-19 virüsüyle savaşması için son engeldir  1(şekil 2)

2. Rahat performans

Rahatlık nefes alabilirlik, su buharı geçirgenliği, örtü, kalite, yüzey kalınlığı, koku ve cilt hassasiyetini içerir.En önemli şey nefes alabilirlik ve nem geçirgenliğidir.Koruyucu etkiyi arttırmak için, koruyucu giysi kumaşı genellikle lamine edilir veya lamine edilir, bu da kalın ve nefes alabilir, zayıf nem geçirgenliğine neden olur.Uzun süreli kullanım, ter ve ısıya elverişli değildir.Belirli bir rahatlığa sahip modern koruyucu kıyafetler altında bile, yüksek yoğunluklu kurtarmada tıbbi personelin teri tüm vücuda nüfuz etmiştir.

hakkında en son şirket haberleri Tek kullanımlık tıbbi koruyucu giysi, doktorların COVID-19 virüsüyle savaşması için son engeldir  2(Figür 3)

3. Fiziksel ve mekanik özellikler

Fiziksel ve mekanik özellikler temel olarak tıbbi koruyucu giysi malzemelerinin yırtılma, delinme ve aşınma direncine direnme yeteneğini ifade eder.Bakterilerin ve virüslerin yayılması için bir kanal sağlamak üzere yırtılmaktan ve delinmekten kaçının ve aşınma direnci, flokülasyon yerinin bakteri ve virüslerin yayılması için bir yer sağlamasını önleyebilir.

hakkında en son şirket haberleri Tek kullanımlık tıbbi koruyucu giysi, doktorların COVID-19 virüsüyle savaşması için son engeldir  3(Şekil 4)

Hiçbir şey için endişelenmek zorunda değiliz, sadece biri bizim için yapıyor. Herkesin kendi sorumlulukları var ve “KIEYYUEL” bir istisna değil.

hakkında en son şirket haberleri Tek kullanımlık tıbbi koruyucu giysi, doktorların COVID-19 virüsüyle savaşması için son engeldir  4

Pub Zaman : 2020-07-15 16:23:23 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Guangdong Shenpu Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Jasmine

Tel: +86-18926800375

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)